VI. Szláv Nyelvek és Kultúrák vetélkedő

március

esemény

Újra megszervezésre kerül a Szláv Nyelvek és Kultúrák című rendezvény.

Ennek programja keretében online vetélkedőt hirdetünk elsősorban középiskolások számára. Az első forduló feladatlapja elérhető az Orosz Központ honlapján. A megoldást kérjük március 15-ig (szerda) beküldeni az oroszkozpont@gmail.com címre. Az első forduló résztvevői folytathatják a vetélkedőt a második fordulóban, ahol esszéírás lesz a feladat, ennek beküldési határideje március 26. (vasárnap), a témát az első forduló után közöljük.

A vetélkedő eredményhirdetése március 31.-én lesz.
Minden résztvevő oklevelet kap, az első 3 helyezett könyvutalványban részesül. Minden résztvevőnek sok örömet kívánunk a megoldásban.

Szervezők: Pécsi Orosz Központ, PTE Szlavisztika Intézet, PTE Orosz Filológia Tanszék, Pécsi Horvát  Önkormányzat, Pécsi Ruszin Önkormányzat, Pécsi Magyar-Orosz Társaság, Pécsi Civil Közösségek Háza

A jelentkezéshez szükséges adatlapot a személyes adatok és az intézmény megnevezésével kérjük közölni.

Forrás: Orosz Központ